Hledá se obráběč v Dubí! Teplice

Dubí, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost jako CNC operátor, obráběč nebo truhlář a hledáte nové zaměstnání?

Zašlete nám Váš životopis a získejte novou práci.

Nástup přímo do kmene společnosti!

  • obsluha obráběcích center a CNC strojů

  • práce na výrobní lince dle výrobního postupu

  • kontrola materiálového a nástrojového vybavení

  • hlášení neshod a spolupráce při jejich odstranování

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru obráběč či jiném technickém oboru (strojní mechanik, truhlář apod.) nebo praxe na CNC strojích

  • znalost výkresové dokumentace

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní mzda 21 000,- Kč

  • Měsíční bonus 15% (3-4000,- Kč )

  • Příplatky za směnný provoz

  • Příplatky za ztížené pracovní prostředí

  • Po 6 měsících navýšení mzdy!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4322240  Datum zveřejnění: 6.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.