Team Leader ve výrobě s angličtinou

Jindřichův Hradec, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta výrobní společnost sídlící v Jindřichově Hradci hledáme Výrobního Team Leadera - mistra. Vaším hlavním úkolem bude vedení a organizace práce na přiděleném výrobním středisku a zajištění plynulého chodu výrobního oddělení. Budete organizovat tým, tak aby byly splněny všechny projekty včas a zároveň splňovali danou kvalitu. Dále budete mít na starosti komunikaci s naší centrálou v Lucembursku, Švýcarsku či Kanadě, tudíž anglický jazyk je pro tuto roli nezbytná.

  • Koordinace pracovního týmu - vedení, rozvoj, komunikace, a motivace zaměstnanců

  • Koordinace technické přípravy

  • Zajištění řádného průběhu výroby ve svěřeném úseku

  • Trvalé sledování a hodnocení produktivity a kvality práce zaměstnanců

  • Účast na operativních setkáních s vedoucími koordinátory příslušných úseků výroby

  • Pravidelné vyhodnocování kvality výroby

  • Spolupráce při zavádění nových výrobních procesů a postupů

  • Plánování kapacit daného střediska

  • Zavádění a dodržování nástrojů štíhlé výroby 5S, SMED, VSM,

  • Spolupráce při analýze neshod a zavádění opravných opatření

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání v technickém oboru výhodou

  • Zkušenost s řídící funkcí a vedením týmu výhodou

  • Znalosti principu Kaizen, neustálého zlepšování

  • Schopnost analyzovat a řešit technické problémy, znalost výrobních předpisů a postupů

  • Komunikační dovednosti, flexibilita a ochota učit se novým věcem

  • Znalost práce na PC: MS office, Excel, Outlook

  • Komunikace v anglickém jazyce podmínkou, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • Práci v prosperující nadnárodní firmě

  • Nástupní bonus 25.000 Kč

  • Nadstandartní platové ohodnocení včetně 13. platu

  • Příspěvek na dojíždění za každý ujetý km

  • Dotované stravné

  • 25 dní dovolené

  • Pouze ranní směny

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Služební cesty do Lucemburska či Švýcarska

  • Možnost dalšího odborného a profesního rozvoje a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4323337  Datum zveřejnění: 7.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.