Koordinátor zaměstnanců

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Ovládáte ukrajinštinu a češtinu na minimálně středně pokročilé úrovni?

Rád/a komunikujete s lidmi? Nevadí Vám nepřetržitý provoz?

Pro našeho klienta, firmu v potravinářském průmyslu v Jilemnici, hledáme koordinátory pracovníků ve výrobě.

K práci navíc zajistíme i ubytování zdarma :)
  • koordinace a vedení agenturních zaměstnanců

  • komunikace se zahraničními pracovníky

  • spolupráce s mistry, a personálním oddělením

  • v případě potřeby práce ve výrobě

  • jedná se o potravinářskou výrobu (výroba střívek pro uzeniny a párky)

Profil kandidáta

  • minimálně středně pokročilá znalosti ukrajinštiny a češtiny

  • ochota pracovat v nepřetržitém režimu (12 hodinové směny/ denní, noční, volno)

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

  • ochota práce ve výrobě v případě potřeby

  • zkušenosti s vedením týmu výhodou

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • motivační nástupní mzdu 28 - 35 000 Kč

  • odměnu ke mzdě až 8 000 Kč

  • zvýhodněné stravování v rámci firmy (závodní jídelna nebo chlazenky)

  • ubytování

  • 25 dní dovolené

  • 2 dny sick days (volno v případě např. nevolnosti)

  • program Benefit Plus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4324023  Datum zveřejnění: 9.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.