Javascript developer (React, Vue.js, Angular) pro zavedený startup

Práce z domu

Popis pozice

Quotes:

Petr, Junior Backend Developer: "My job is to ask stupid questions..."

"Write tests, do proper code reviews, run your code before deployment, use database transactions, update dependencies, and on and on and on.
Do these things - no matter seniority and be one of the good ones!"

"We use and contribute to many open source projects (OSS). Our primary motivation is not necessarily to give back to the comunity (though we care about it greatly). The fact is that we use open source tools to help us to be more productive, and we usually use them for client-facing work."

"We were behind with release because of our European Coffee Trip..."

Sounds like fun? That's certainly one of the most important things to feel good at your work environment.

Ale teď přejděme do češtiny a k vážnějším věcem;)

  Frontend developer se stane součástí týmu následující skladby - 2 DevOps, 3 project owners, 2 testeři, 3 backend, 2 android, 2 ios a zbytek Frontend.

Většina funguje na Full remote a do Prahy jezdí 1x za měsíc. Preference je IČO, ale podporují i HPP.

Pracují pro firmy jako Kiwi, Carvago, Socialbakers, Bonami, Cybex, Škoda Auto a další. Například pro Cybex spravují kompletní infrastrukturu pro mobilní aplikace.

Profil kandidáta

Tech stack: JS, HTML, CSS (pokročilá znalost), React, může být Vue/Angular, zkušenost s některým z UI frameworků, Redux/MobX, Git, REST API.

Plus je Typescript, popř.Flow, NodeJs (handling requestů, práce s databázemi, atd.), GraphQL a websockety, cit pro tvorbu použitelného UI, a pokud navrhnete komplexní architekturu, tak vás budou na rukou nosit.

Min.3 roky praxe

Základy AJ

Nabízíme

Jak už jste asi pochopili, nudit se u nich nebudete...

Kromě toho ale budete mít možnost:

Předávat zkušenosti dál.

Pracovat na produkčních IoT projektech s HW a BLE.

Automatizovat (CI, tooling).

Design a architekturu komplexních projektů.

Především přemýšlet out of the box.

A samozřejmě benefity:

Macbook Pro + Monitor a/nebo cokoliv co potřebuješ k práci.

Příjemnou kancelář v Karlíně i možnost pracovat odkudkoliv a kdykoliv.

Vzájemně si předávají zkušenosti z projektů. K tomu dostanete budget na další vzdělávání.

Neustrnete u jednoho projektu, dostanete se k práci na více produktech.

Prostor na rozvoj dev toolingu.

Podporují rozumný work-life balance.

Otevřená a přátelská kultura malého týmu. Budete se podílet na chodu firmy a tím nemyslíme uklízení nádobí do myčky.

Výbornou kávu.

Dostupnost 3D tiskárny.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4324383  Datum zveřejnění: 9.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.