Spěchá! technik údržby strojů - Prostějov

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste držitelem Vyhlášky 50 (máte zkušenosti s opravami elektrických zařízení) a jste ochotný pracovat na 3 směny?

Rozšiřujeme tým o šikovného Technika údržby. Kvalitně tě zaškolíme a fin. ohodnotíme.

Uplatníme zkušeného Technika údržby, nebo absolventa střední školy, který chce pracovat jak Technik údržby.

  • Provádění oprav strojů

  • Preventivní údržba strojů a zařízení

  • Zajištění náhradních dílů

Profil kandidáta

  • Vyučení s maturitou nebo SŠ vzdělání v technickém nebo elektro oboru

  • Schopnost číst technické výkresy a manuály zařízení

  • Praxe obdobné pozice v údržbě strojů, vítáme ABSOLVENTY PO ŠKOLE!

  • Vyhláška 50 § 6

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu, kterou náležité fin. ohodnotíme zajímavými příplatky

Nabízíme

  • Propracovaný zaškolovací plán

  • Neformální firemní prostředí

  • Přátelské kolegy napříč celou firmou

  • Mzdu odpovídající délce Vaší praxe s výhledem postupného růstu

  • Další benefity v podobě stravenek (možné uplatnit v naší jídelně nebo i jinde), flexipasů, firemních akcí pro zaměstnance, nebo měsíční bonus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4324651  Datum zveřejnění: 9.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.