Procurement Specialist, flexibilní pracovní doba

Praha

Popis pozice

Hledáte různorodou a zajímavou práci? Máte zkušenosti s obchodem a zajímáte se o auta?

Do silné, stabilní, leasingové společnosti hledáme posilu na pozici Procurement specialist.

  • Řešení smluvních podmínek, nastavování procesů s novými dodavateli, řešení případných stížností

  • Komunikace s dealerskou a servisní sítí pro servis a nákup vozů, pneumatik, opravy skel

  • Rozšiřování servisní sítě a zasmluvnění nových partnerů

Profil kandidáta

  • Velký zájem o auta, značky, modely, výbavu

  • Středoškolské vzdělání

  • Výbornou znalost MS Office, zejména Excelu

  • Analytické myšlení, praxi s prací s daty

  • Velmi dobrou komunikaci, zkušenosti s obchodem, vyjednáváním, nákupem

  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • HPP, na dobu neurčitou

  • Moderní kanceláře přímo u metra

  • Tým nadšených profíků, přátelské prostředí, jistotu

  • Možnost Home Office

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jistotu, karierní růst, vzdělávání

  • Spoustu benefitů – 5 až 6 týdnů dovolené, 4 sick days, Multisportku, stravenky, připojištění atd.

  • Občerstvení na pracovišti

  • 45 000 – 60 000 Kč + bonusy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4324888  Datum zveřejnění: 10.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.