Komunikační specialista s AJ a slovenštinou

Ostrava, Česko

Popis pozice

Vidíte své budoucí uplatnění v oblasti marketingu a zárověň byste rádi využili jazyky? Jste kreativní a máte širokou slovní zásobu? Baví Vás psát texty a připravovat různorodé marketingové materiály?

Mezinárodní společnost zaměřená na prodej kosmetických produktů a péči o zdraví, hledá novou posilu do oddělení marketingu v Ostravě.
✓ překlady produktových popisek, katalogů, newsletterů a veškerých tištěných materiálů z češtiny do slovenštiny, případně i z angličtiny do češtiny (menší část)

✓ překlady materiálů z centrály společnosti: videa, emaily, firemní magazín, informace ke kampaním

✓ správa Eshopu a aktualizace webových stránek včetně tvorby textů

✓ objednávky tištěných materiálů v AJ

✓ aktualizace product booku

✓ komunikace s úřady (hygiena), kontrola etiket

✓ úzká spolupráce s marketingovým oddělením na centrále v Německu

✓ kooperace na firemních eventech a jiné ad hoc úkoly

Profil kandidáta

✓ komunikativní angličtina - denní komunikace s managerem v Polsku a marketingovým odd. v Německu

✓ velmi dobrá znalost českého a slovenského jazyka, včetně bezchybné gramatiky a stylistiky

✓ široká slovní zásoba a kreativní myšlení

✓ dobrá znalost MS Office

✓ zkušenost s online marketingem (Sklik, analytické nástroje, eshopové platformy) je výhodou

✓ flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

✓ práci v mladém a dynamickém prostředí se zázemím nadnárodní firmy ale menším a přátelským týmem

✓ příležitost ke kariérnímu růstu

✓ flexibilní pracovní dobu (fix 9-15)

✓ 22 dní dovolené

✓ 1 den Home office/týdně - po domluvě

✓ stravenky

✓ kosmetické produkty s velkou slevou

✓ zajímavé teambuildingy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4325648  Datum zveřejnění: 10.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.