Strojník kolového nakladače

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro tradiční, českou společnost, která se zabývá těžbou, hledáme šikovného strojníka na kolové nakladače, pro kterého je důležitá stabilita a lidský přístup nadřízených.

  • Manipulace s kolovými nakladači v rámci pobočky

  • Nakládka nákladních vozidel

  • Běžná údržba svěřených strojů a technologie

  • Další činnosti spojené s provozem pobočky

  • Pouze ranní směna

Profil kandidáta

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem

  • Průkaz strojníka výhodou, důležitá je praxe s kolovým nakladačem

  • Ochota pracovat venku

Nabízíme

  • Mzda 175 - 220Kč/hod dle zkušeností

  • Možnost přesčasů

  • Příspěvek na stravování v hodnotě 82,60Kč/den

  • 5 týdnů dovolené

  • Zázemí stabilní, české společnosti

  • Lidský přístup ze strany nadřízených

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4325865  Datum zveřejnění: 10.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.