Strojník/obsluha linky - 1 směna, až 220Kč/hod!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Jsi technicky nadaný a zručný kandidát, který se nebojí práce? Máš zkušenosti s obsluhou a řízením nakladače? Poradíš si s obsluhou a drobnými opravami výrobní linky?

Pro výrobní linku na drcení kamene hledám šikovného kandidáta na obsluhu!

Náplň práce:

  • navážení materiálu na výrobní linku

  • obsluha linky dle požadavků

  • drobné opravy a údržba pracovních strojů

  • nakládka materiálu na odvoz k zákazníkovi

Profil kandidáta

  • SOU vzdělání

  • strojnický průkaz či praxe na nakladačích (kolových)

  • technické zaměření a manuální zručnost

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • ochota zaškolit se na požadované úkony

Nabízíme

  • stabilní práci na 1 směnu

  • práci s moderními stroji

  • dobré mzdové ohodnocení + placené přesčasy

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • pracovní oděvy

Pro přihlášení do výběrového řízení klikni na "odpovědět", zašli stručný životopis a já se ozvu s dalšími detaily!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4325866  Datum zveřejnění: 10.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.