Vedoucí oddělení kvality (kovovýroba)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro firmu specializující se na kovovýrobu hledáme vedoucího kvality.

Máte zkušenosti na obdobné pozici?
Chtěl/a byste být součástí stabilní společnosti?
Chtěl/a byste vést oddělení kontroly?

Pokud ano, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • Vedení tří kolegů v oddělení kvality

  • Příprava na interní i externí audity

  • Správa a vyřizování dodavatelských reklamací

  • Komunikace s kolegy ze zahraničí (denní telefonická nebo písemná komunikace v německém jazyce)

Profil kandidáta

  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)

  • Zkušenosti z oblasti řízení kvality

  • Znalost ISO 9001

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • Znalosti v oblasti svařování a obrábění výhodou

Nabízíme

  • Náborový příspěvek

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenky

  • Příspěvek na dovolenou

  • Vánoční prémie

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4326076  Datum zveřejnění: 11.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.