Manipulant/ka skladu - Jablonec nad Nisou

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte předchozí zkušenosti ze skladu?

Vyhovuje Vám 3směnný nebo 12ti hodinový režim směn?

Pokud jste dvakrát odpověděl/a ANO, pak jste pro nás ideální kandidát/ka! :)
Jedná se o práci v automobilovém průmyslů - výroba plastových dílů.

  • práce ve skladu: zajištění plynulého toku výrobků a materiálu

  • práce s manipulačních technikou (různé druhy manipulační techniky) a se skenerem

  • 12ti hodinové směny/ 3 směny

Profil kandidáta

  • ochota pracovat ve směnném režimu - na výběr je třísměnný režim nebo 12ti hodinové směny

  • předchozí zkušenost ve skladu PODMÍNKOU

  • průkaz na VZV nebo NZV velkou VÝHODOU

  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • nástupní mzda 23 - 25 000 Kč

  • odměny ke mzdě

  • stravenky 100 Kč/směna

  • 13. a 14 plat

  • týden dovolené navíc (25 dní)

  • nástup přímo do kmene

  • příplatek za odpracované roky

  • permanentky do divadla

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4327163  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.