Truhlář v rodinné firmě - pouze ranní směny

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do menší rodinné firmy, kde vyrábějí nábytek na zakázku z různých materiálů, hledám šikovného stolaře. Hledáte dobrou práci v rodinném prostředí a pouze na ranní směnu? Dejte mi o sobě vědět. Nebo znáte někoho, koho by mohla tato nabídka zaujmout? Budu rád za kontakt. Těším se na Vás.
  • Práce na zajímavých zakázkách v kusové výrobě s nábytkem.

  • Obsluha strojů v dřevozpracující výrobě.

Profil kandidáta

  • Jako truhlář již máte alespoň nějaké zkušenosti.

  • Jste pracovitý a je na Vás spoleh.

Nabízíme

  • Férovou mzdu dle zkušeností a bonusy k tomu.

  • Dotované obědy.

  • Práci v přátelské atmosféře jen na ranní směnu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 4327165  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.