Servisní technik elektro - práce pro jedničku v oboru

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Baví Vás práce servisního technika, jste rád u zákazníka, ale zároveň chcete být denně doma? Zvládáte elektrikářskou ale i mechanickou práci? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět. Hledám šikovného servisního technika do stabilní firmy, kde Vás za práci dokáží ocenit.
  • Budete provádět servis, montáž elektrikářský i mechanických dílů.

  • Budete školit budoucí obsluhu dopravní techniky.

  • Budete komunikovat se zákazníkem.

Profil kandidáta

  • Vzdělání v elektro oboru a praxe na pozici servisního technika.

  • Řidičský průkaz.

  • Vyhláška 50/78Sb min §6.

  • Dobré vystupování a samostatnost.

Nabízíme

  • Smlouvu na neurčito hned od začátku.

  • Dobrou mzdu podle zkušeností.

  • Dlouhodobou spolupráci a kariérní růst.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Vybavení pro práci – auto (můžete parkovat u domu), notebook, telefon.

  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění.

  • Roční odměnu a vánoční bonus.

  • Jazykové kurzy.

  • Odměny při pracovních a životních výročích.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 4327170  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.