Louny - operátor/ka výroby, ranní a odpolední, nástup Ihned

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme spolehlivé operátory a operátorky do výrobní společnosti v Lounech.

Nástup možný ihned!

  • Výrobní dělník / dělnice

  • Montáž a kompletace jističů

  • Po-pá: ranní/odpolední (5:35-13:50 - 13:50-22:05)

Profil kandidáta

  • Spolehlivost a dochvilnost

  • Zkušenost z výroby výhodou

  • Manuální zručnost

  • Dorý zrak

  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní mzda 17 900,- Kč

  • Bonusy a odměny ke mzdě

  • Práce na HPP

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4327897  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.