IT Konzultant (MES) - skvělé benefity

Frýdek-Místek, Česko

Popis pozice

Aktuálně do mezinárodní společnosti poskytujítí IT služby, hledáme IT konzultanta, který má zkušenost s MES systémy. Pokud vás IT baví a naplňuje a s MES se nesetkáváte poprvé, možná hledáme právě vás.

  • Podpora a správa systémů MES

  • Monitoring a odstraňování problémů v systému MES

  • Řízení přidělených MES projektů

  • Podpora sledování výkonu DB a udržování jeho dostupnosti a efektivity

  • Vývoj softwaru MES, správa zdrojového kódu

  • Podpora instalace hardwaru MES

  • Spolupráce s ostatními odděleními na podpoře výroby

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání (technická specializace)

  • Znalost databázových systémů a SQL (znalost Oracle velkou výhodou)

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Znalost vývoje aplikací (C# výhodou)

Nabízíme

  • Zajímavé IT projekty

  • Příjemná a přátelská pracovní atmosféra

  • Atraktivní platové ohodnocení a balíček benefitů včetně oběda a zvýhodněné dopravy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4327898  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.