Elektromontér, elektrikář - okres Vyškova

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

  • montáž, opravy, revize a servis vyhrazených el. zařízení vysokého i nízkého napětí

  • rozvod elektrických sítí

  • napojování přípojkových skříní

  • zapojování kioskových trafostanic

  • práce v týmu 2-4 elektromontérů

  • práce v terénu - jezdí se firemními auty

  • pracovní doba - 6:30-15:00

Profil kandidáta

  • požadujeme ukončené vzdělání elektrotechnického směru - SOU/SŠ

  • odbornou způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978Sb. min. § 6

  • řidičský průkaz skupiny B

  • manuální a řemeslnou zručnost

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až 45.000 Kč

  • bonusová složka bez finančního stropu

  • možnost profesního a mzdového růstu

  • v rámci spřátelené školy nabízíme obnovení certifikátů, nebo další vzdělávání

  • týden dovolené navíc

  • nové zázemí, které je rok staré se super vybavením

  • férový šéf, který platí všechny hodiny a přesčasy navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4327902  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.