ŠKODA AUTO nabízí pozici Řidiče VZV!

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte dlouhodobou spolupráci a stabilní zaměstnání? Nabízíme Vám možnost pracovat ve společnosti ŠKODA AUTO, která je největším výrobcem automobilů v České republice.

Staňte se součástí výrobního týmu jedné z nejprestižnějších značek automobilů.

Volné pracovní pozice v lokalitě: Mladá Boleslav!

  •  Činnosti v logistice a skladu v prostorách výrobního závodu.

  •  Průkaz na VZV vám zajistíme či obnovíme, stačí vám řp. sk. B.

Profil kandidáta

  • Nutný řidičský průkaz sk. B.

  • Požadujeme docházku v třísměnném režimu (R/O/N) směny jsou v délce osm hodin od PO-PÁ.

  • Dobrý zdravotní stav.

  • Manuální zručnost.

Nabízíme

  • Nástup možný IHNED.

  • Pracovní smlouvu na HPP.

  • Mzdu od 38 000 Kč – 41 000 Kč/měsíc.

  • Možnost vyplácení záloh.

  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené).

  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování.

  • Stravenky 45 Kč/směna.

  • Závodní stravování.

  • Možnost přestupu pod kmen společnosti ŠKODA AUTO.

Doprava – Svozy směr Mladá Boleslav

Trasa A- Vlkov n. Lesy, Sloveč, Chroustov, Osek, Kněžice, Záhomice, Dymokury, Křinec, Hrubý Jeseník, Bobnic, Mladá Boleslav

Trasa B- Český dub, Loukovičky, Bohumileč, Libíc, Podhora, Buřínsko, Chocnějovice, Mohelnice n.J., Hněvousic, Mladá Boleslav

Trasa C – Dlouhopolsko, Kněžičky, Běrunice, Městec Králové, Opočnice, Vrbice, Podmoky, Senice, Činěves, Úmyslovice, Netřebice, Vestec, Nový Dvůr, Oskoříne, Mladá Boleslav

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4327907  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.