IT Incident Manager v bankovnictví

Praha, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost s řízením incident procesů a certifikaci ITIL? Pro českou bankovní pobočku, která je obchodní značkou francouzské banky, hledáme IT Incident Managera.
Co budete dělat?

  • Správa Incident management procesů v rámci regionu CZ/SK

  • Sledování a řízení produkčních incidentů a jejich opravy

  • Komunikace a eskalace směrem ke třetím stranám

  • Komunikace a eskalace incidentů v rámci IT oddělení

  • Komunikace a konzultace s businessem stran incidentů

  • Zajištění aktualizace stavů napříč systémy

  • Koordinace nasazení oprav kritických chyb

  • Monitorování SLA a klíčových indikátorů procesu

  • Tvorba reportů ke kritickým incidentům

  • Správa procesní dokumentace

  • Vytváření vstupů pro IT Problem management

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte 3 roky praxe s IT Incident nebo Problem management

  • Certifikace ITIL Foundation a vyšší

  • Znalost systému Atlassian Jira výhodou

  • Anglický jazyk – min.B2

  • Výborné analytické a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Home office a flexibilní pracovní dobu

  • Podporu Vašeho vzdělávání a seberealizace

  • Pohodový kolektiv a řada společných firemních akcí

  • Příjemné pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře

  • 20 dnů dovolené + 10 relax days pro pořádný odpočinek

  • Příspěvek na penzijní připojištění až 2000 Kč měsíčně

  • Plně hrazené životní pojištění

  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Slevy na firemní produkty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4328119  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.