Obchodní manažer v pojišťovnictví - korporátní business

Praha, Česko

Popis pozice

Mezinárodní pojišťovací společnost hledá do svého týmu zkušeného akvizičního obchodníka, který bude mít na starost zejména vyhledávání nových obchodních příležitostí v Česku a Slovensku.

Ideální kandidát by měl být zapálený obchodník se zkušenostmi s finančními produkty, akvizicí korporátních společností a alespoň středně pokročilou znalostí angličtiny. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje především práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky.

Odměnou Vám bude atraktivní fixní mzda, vysoký roční bonus, home office až 3x týdně, flexibilní pracovní doba a mnoho příspěvků na stravování, pojištění i volnočasové aktivity. Nástup možný ihned nebo dohodou. Moderní kanceláře v Praze.

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (B2B) v ČR a SK

  • účast na akcích vedoucích k získání nových obchodních příležitostí

  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky a rozvíjení potenciálu

  • spolupráce s příslušnými odděleními (obchodním, produktovým, marketingovým, právním a finančním) při přípravě nabídek

Profil kandidáta

  • zkušenost s akvizicemi korporátních společností podmínkou!

  • zkušenost s finančními produkty

  • alespoň středně pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro působení v mezinárodní společnosti

  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

  • reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • atraktivní fixní mzdové ohodnocení

  • roční bonus 25–30 % z roční hrubé mzdy – dle Vašich výsledků

  • telefon, notebook a služební vůz

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • home office až 3x týdně

  • stravenky v hodnotě 150 Kč

  • roční cestovní pojištění zdarma po Evropě

  • životní pojištění zdarma

  • příspěvek na home office (600 Kč měsíčně)

  • příspěvek na MultiSport kartu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • pravidelné vzdělávání v oboru

  • moderní kanceláře a přátelské prostředí

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4328323  Datum zveřejnění: 13.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.