Směnový mistr výroby - Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, Česko

Popis pozice

Pro společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme kandidáty na pozici Směnového mistra výroby do Jablonce nad Nisou.

  • vedení týmu lidí (cca 45 lidí),

  • zodpovědnost za chod svěřené směny z hlediska výkonu a kvality,

  • zajištění administrativy (docházky, rozpisy směn),

  • spolupráce s kolegy napříč výrobou.

Profil kandidáta

  • minimálně SOU vzdělání,

  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok,

  • uživatelská znalost práce na PC,

  • ochota pracovat na směny.

Nabízíme

  • finanční ohodnocení až 50 000 Kč dle zkušeností,

  • 5 týdnů dovolené,

  • stravenkový paušál,

  • cafeterie,

  • místo výkonu práce Jablonec nad Nisou.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Konopáčová
+420 602 437 489
ID: 4328324  Datum zveřejnění: 13.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.