Správa systémů a HW | Chrášťany | Plný / Zkrácený úvazek

Popis pozice

Do příjemného pracovního zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti, která je jedním z lídrů evropského trhu ve výrobě a prodejů kotlů, tepelných čerpadel, hledáme zkušeného a zodpovědného Správce systémů a HW.

Jedná se o zajištění první úrovně technické podpory pro 60 interních uživatelů.

Lokalita: Chrašťany – Praha západ

Spolupráce: HPP

Používáme technologii: MS O365, Windows, Teams, OneDrive, Active Directory, Share-Point, Salesforce, SAP

  • Instalace a údržba HW a SW

  • Nastavování nových PC stanic/NB pro nové interní uživatele a následně jejich vyčištění v případě vyřazování

  • Podpora zařízení IT infrastruktury v rámci mezinárodního tymu (správa sítě a síťových tiskáren, správa serverů, zálohování, hlídání záruk)

  • Technická podpora zaměstnanců společnosti v běžném provozu

  • Řešení objednávek některého nového HW

  • Příležitostné služební cesty do pobočky Vyškov a mateřské společnosti v Německu (cca 2x ročně)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru

  • Minimálně 2 roky zkušenosti na obdobné pozici

  • Znalost baličku MS O365, Windows, Teams, sítě (switch)

  • Angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni (pro komunikaci s mezinárodními kolegy a IT Manažerem)

Nabízíme

  • Stabilní zázemí úspěšné společnosti

  • Práci v týmu, který dosahuje skvělých výsledků

  • Možnost karierního růstu nejen v rámci České republiky

  • Flexibilní pracovní doba

  • Finanční bonusy dle výkonu společnosti

  • Kurzy Angličtiny

  • 25 dní dovolené

  • 3 Sick Days

  • Příspěvek na penzi

  • Stravenky v hodnotě 130 Kč (plně hrazené zaměstnavatelem)

  • Možnost pracovát na zkrácený úvazek (min 6h denně)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4329180  Datum zveřejnění: 13.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.