Montážní dělník autobaterií - Škoda Auto, Mladá Boleslav

Středočeský kraj

Popis pozice

Chceš se podílet na výrobě moderních aut?
Pojď pracovat pro Škodovku!
Hledáme kolegu pro montáž autobaterií!
  • jednoduchá práce

  • pouze montáž autobaterií

Profil kandidáta

  • vyučení nebo zkušenosti v oboru automechanik, autoelektrikář, zámečník, klempíř atd.

  • manuální zručnost

  • spolehlivost

  • samostatnost

Nabízíme

– navýšení tarifní třídy po zkušební době
– 25 dní dovolené
– možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO
– příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)
– příplatky za přesčasy a víkendy
– stravenky 45 Kč / směna
– osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 2500 Kč / měsíc)
– týmový příplatek po zkušební době (1500 Kč)
– příspěvek na dopravu nebo ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Světlíková
+420314004249
ID: 4329184  Datum zveřejnění: 13.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.