Key Account Manager – elektronika (B2B)

Praha

Popis pozice

Jste demotivovaní z byrokraticky svázaných korporátů a máte zájem se realizovat ve společnosti s rodinným prostředím a lidským přístupem?

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou mobilů, notebooků, počítačů i počítačových komponentů hledá do svého týmu Key Account Managera, který bude mít na starost rozvoj obchodních partnerů pro komerční prodej elektroniky do středních a velkých firem.

Ideální kandidát by měl být obchodník se zkušenostmi s technickým produktem (elektronika, IT). Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s home office. K dispozici Vám budou také kanceláře v moderní administrativní budově v blízkosti metra C.

  • vyhledávání nových obchodních partnerů (B2B)

  • rozvoj obchodních vztahů se stávajícími partnery

  • pravidelné schůzky u partnerů

  • motivace obchodních partnerů k dosahování cílů

  • školení obchodních partnerů na produkty

  • sestavování akčních kampaní ve spolupráci s partnery

  • pravidelná analýza vývoje konkurence

  • spolupráce s ostatními kolegy v rámci týmu

Profil kandidáta

  • zkušenosti s prodejem elektroniky či IT

  • pokročilá znalost angličtiny

  • řidičský průkaz skupiny B

  • reprezentativní vystupování a skvělé obchodní dovednosti

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • variabilní složka mzdy

  • smartphone, notebook a služební automobil i k soukromým účelům

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • pravidelný home office

  • stravenky

  • Multisport karta

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • dárky k narozeninám i k Vánocům

  • příspěvek 15 000 Kč ročně na vzdělávání

  • flexibilní pracovní doba

  • přátelská a uvolněná atmosféra

  • firemní akce a teambuildingy

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4329359  Datum zveřejnění: 14.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.