Technik BOZP

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme ostříleného "bezpečáka" pro výrobní závod v Turnově, který má stále chuť se učit a rozvíjet v oblasti bezpečnosti práce.

  • Řízení interních prověrek BOZP a PO

  • Realizace interních systémových auditů v oblasti BOZP

  • Zpracování výsledků auditů a kontrola plnění nápravných opatření

  • Spolupráce s auditory zákazníka či certifikačních společností při auditech společnosti

  • Řízení akcí k odstranění důsledků havárií a mimořádných událostí

  • Realizace školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO a ŽP

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Anglický jazyk - alespoň základy

  • OZO (odborně způsobilá osoba v prevenci a hodnocení rizik)

  • Znalost norem  IATF 16949, BOZP dle ISO 45001,

  • Znalost legislativních požadavků v oblasti ŽP a BOZP

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech

  • Týden dovolené navíc

  • Roční bonus

  • Pololetní a měsíční prémie

  • karty Benefit +, MultiSport

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na masáže

  • 5 týdnů dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4329361  Datum zveřejnění: 14.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.