HR BUSINESS PARTNER s AJ| Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného HR Business Partnera, který/á by podpořil/a HR manažera výrobní firmy v Ostravě při strategických rozhodnutích a implementaci procesů a rozvojových aktivitách závodu, včetně náborových aktivit. Co ti společnost může nabídnout? Výzvy, žádnou nudu, přátelského nadřízeného a prostor pro seberealizaci.

  • Vedení a realizace agendy v oblastech personálních procesů (náboru, adaptace, rozvoje zaměstnanců a talentů, hodnocení zaměstnanců)

  • Být partnerem manažerům v efektivním vedení a motivaci jejich týmů

  • Spolupracovat na zajímavých projektech v oblasti HR, jako jsou systém odměňování, talent management, HR digitální nástroje apod.

  • Konzultovat pracovně právní případy a navrhovat řešení

  • Pečovat o zaměstnance a navrhovat inovativní nápady k neustálému zlepšování a zvyšování spokojenosti

  • Věnovat se interní i externí komunikaci, budovat firemní kulturu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z pozice HRBP výrobní firmy

  • Komunikativní AJ, min. B2 (pravidelná komunikace se zahraničním vedení firmy)

  • Ochota vyhrnout si rukávy a nastavit procesy

  • Energie a chuť čelit výzvám novějšího závodu

  • Týmový duch

  • Proaktivita

  • Pozitivní myšlení a smysl pro humor :)

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost home office

  • Sick days

  • Podpora týmu a svého nadřízeného

  • Možnost seberealizace

  • Účast na zajímavých projektech

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4329362  Datum zveřejnění: 14.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.