Skladník s VZV

Středočeský kraj

Popis pozice

Máme volné místo pro skladníka s praxí poblíž vlakového nádraží v Kolíně, cca 12 min. chůze.
Nástup dle domluvy, možnost přestupu do kmenového stavu.
Menší kolektiv.

  • nakládka a vykládka materiálu/zboží z kamionu

  • aktivity při skladování a zacházení se zbožím

  • každodenní práce s vysokozdvižným vozíkem

Profil kandidáta

  • zkušenosti s VZV

  • nástup co nejdříve

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00hod, odpolední 14:00-22:00hod, noční 22:00-6:00hod), případné práce přesčas

Nabízíme

Získejte dlouhodobou a stabilní práci na HPP v malém kolektivu.

  • 34 500 Kč, základní hrubá měsíční mzda

  • 0 - 2000  Kč odměny (kvalita, docházka ...)

  • příplatky za noční směnu 30%

  • stravenky 75Kč/den

  • hlavní pracovní poměr s možností přestupu do kmene

  • menší kolektiv

  • práce na směny R/O/N (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 hod), možnost si napracovat hodiny

  • stabilní zaměstnání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Jírová
+420 602 396 618
ID: 4329650  Datum zveřejnění: 16.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.