Android Developer pro POS terminály

Praha, Česko

Popis pozice

Chcete pracovat s experty na platební technologie a mezinárodním hráčem v oblasti platebního trhu?

Náš klient pomáhá v růstu a dalším rozvoji svým klientům za využití technologicky vyspělých softwarových řešení. Ročně vydá 4,5 miliónů karet a zpracuje přes 1,3 miliardy transakcí.

Jeho klienty jsou banky, fintech společnosti, společnosti provozující sítě čerpacích stanic a velké retailové řetězce podnikající v rámci Evropy, ale i v regionu Asie a Pacifiku.

  • Spolupráce s kolegy z USA na vývoji

  • Psaní dobře zdokumentovaného kód, který je automatizovaně testovatelný v rámci agilní definice Done

  • Budování znovu použitelných knihovnen základních kódů, které mohou být sdíleny v rámci týmu

  • Pravidelná úzká spolupráce s ostatními týmy z jiných zemí v angličtině

  • Vývoj části systémů s využitím obecných znalostí Javy a souvisejících technologií

  • Sdílení informací o postupu prací a plnění úkolu se svým nadřízeným v projektovém nebo vývojovém týmu

  • Návrh řešení s důrazem na automatické testování

  • Schopnost držet krok s nejnovějšími technologiemi a metodikami vývoje softwaru

  • Tým je složený ze 4 vývojářů a 1 testera

Profil kandidáta

  • Znalost vývoje pro Android platformy za použití Android studia

  • Praxe alespoň 2 roky

  • Znalost Java / Kotlin (výhodou), OOP

  • Zkušenost s Androidí platformou

  • AJ - B2

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • stravenky plně hrazené firmou

  • Benefit Plus balíček v ceně 6000 Kč/rok s možností využití pro zdraví, relaxaci, vzdělávání nebo cestování

  • Životní a penzijní pojištění

  • Home Office

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4329651  Datum zveřejnění: 16.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.