Obchodní ředitel - Vedoucí pobočky - Teplice

Ústecký kraj

Popis pozice

Firma s rodinnou atmosférou.

Velký balík benefitů.

Super tým zaměstnanců.

Vedení dvou poboček v Teplicích a Praze.

Pokud je toto pro vás kariérní krok kupředu a hovoříte anglicky, máte zkušenosti s vedením menšího týmu a snadno se přizpůsobíte situacím, pak mi pošlete váš životopis. Menší výrobní firma třeba hledá právě vás. Pojďte zkusit štěstí.
  • vedení týmu obchodních referentů/tek

  • znalost výrobního procesu

  • komunikace se zahraničními zákazníky

  • 1x za 14 dní výjezd na pobočku do Prahy, vedení zaměstnanců a organizace marketignových akcí

  • péče o stávající zákazníky

Profil kandidáta

Firemní zákazníci jsou v 90% ze zahraničí, proto je důležitá komunikativní znalost angličtiny.

Umět jednat v krizových situacích (vysvětlit zákazníkovi, kde při výrobě nastal problém, proč je výroba dražší než se předpokládalo apod.). Tyto krizové situace nejsou denním chlebem, ale i ve slunných dnech se občas objeví mráček a zaprší.

Vedení týmu lidí, motivace, zapadnout do kolektivu, vědět co kdo dělá, umět jim poradit a být týmu oporou a tmelem.

Nabízíme

  • závodní stravování

  • příspěvek na dopravu

  • 500 Kč měsíčně k výplatě za nemarodění

  • 3 sick days, dovolená navíc

  • menší prostřední výrobní firmy rodinného typu

  • 7,5 hodinová pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4330168  Datum zveřejnění: 16.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.