Operátor výroby v Olomouci - od 31.000Kč

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte již předchozí zkušenost s prací ve výrobě, a nebo se chcete naučit něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde Vás rádi přivítáme.

Hledáme kolegy na pozici – OPERÁTOR VÝROBY – nejprve se podíváte, jak to u nás vypadá a poté Vás rádi vše naučíme!

Nemusíte mít technické vzdělání – zkušenější kolega si Vás vezme na starosti a vše Vás naučí!
Základní náplní Vaší práce bude obsluha výrobních strojů.

Věnovat se budete například navíjení kabelových svazků, kompletaci výrobků a jiným pracem v elektrovýrobě.

Na starost budete mít také kontrolu kvality výrobků.

Práce je rozmanitá, u nás nebudete stát u pásu!

Pozicí napříč výrobou je mnoho – proto Vám konkrétní náplň Vaší práce ukážeme přímo ve výrobě na prohlídce provozu, abyste si byl jistý, že je to práce pro Vás!

Profil kandidáta

Oceníme, pokud již máte zkušenost s prací ve výrobě – pokud však nemáte, vynahradíte ji ochotou učit se.

Práce je ve směnném provozu – měl byste být tedy ochoten pracovat na směny.

Pokud jste člověk, na kterého se dá spolehnout – tak honem k nám!

Nabízíme

Mzda 160 až 192Kč/hod, ke které patří příplatky za odpolední směnu 8 Kč a noční 24 Kč – mzda se po zaučení navyšuje (doba závisí pouze na vaší šikovnosti).

Každý měsíc prémie až 18%.

Měsíčně mají tedy nováčci včetně prémie minimálně 31.000Kč.

Ke mzdě dostanete také velké množstí bonusů – jako například týmový bonus do 2000 Kč měsíčně, bonus za docházkubonus za kvalitu práce. Pravidelně budete také dostávat čtvrtletní bonus.

Budete mít možnost využívat také zvýhodněné stravování – 50 Kč na oběd přímo ve firmě.

Práce se nachází přímo v Olomouci – dostanete se k nám snadno pěšky, MHD i autem.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4330176  Datum zveřejnění: 16.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.