Vedoucí střediska stravování - 40.000 Kč, možnost ubytování

Strakonice, Česko

Popis pozice

Do jídelny v areálu Nemocnice ve Strakonicích hledáme vhodného uchazeče/čku na pozici VEDOUCÍ STŘEDISKA.
  • Vedení kolektivu lidí - kuchaři, pomocní kuchaři, rozdělování práce v kuchyni, dohled nad plněním úkolů kuchařů a pomocných kuchařů.

  • Administrativa : zadávání objednávek (výdejky, příjemky).

  • Základní práce na PC (znalost MS Office, Excel- tvoření základních
tabulek, Ms Word).

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenosti s VEDENÍM KUCHYNĚ či kolektivu velkou výhodou.

  • Výuční list v oboru kuchař/číšník výhodou.

  • Znalost POTRAVIN.

  • Znalost programu SAP.

Nabízíme

  • Plat podle zkušeností 35 - 40.000 Kč

  • Stravování za 25 Kč.

  • Pracovní poměr na dobu NEURČITOU.

  • Dobrá dopravní dostupnost a možnost parkování v areálu Nemocnice.

  • V případě potřeby nabízí klient vlastní ubytování, které by umožnil kandidátovi.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4330536  Datum zveřejnění: 16.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.