Hlavní projektant – strojírenské technologie

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste zkušený/á projektant/ka a setkal/a jste se s projektováním v rámci strojírenských závodů? Pokud ano, chtěla bych vám představit zajímavou nabídku.

  • Vedení a koordinace projektů technologických celků (zaměření na strojírenské závody)

  • Samostatná projektová činnost

  • Odpovědnost za kompletní proces zahrnující předprojektovou činnost, vytvoření projektové dokumentace a autorský dozor při realizaci projektu

  • Komunikace směrem k zákazníkům i dodavatelům

  • Spolupráce s týmem kolegů na specializovaných pozicích (projektanti, statici apod.)

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru

  • Zkušenosti s projektovou činností

  • Zkušenost s AutoCAD

  • Prokazatelná praxe s vedením projektů spojených se strojírenskou technologií (oblast přepravy sypkých materiálů – VÝHODOU)

  • Autorizace ČKAIT – VÝHODOU

  • Angličtina/ jiný cizí jazyk – VÝHODOU

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy, která vaši práci náležitě ocení

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc + 2 sickdays

  • Další zaměstnanecké výhody, které oceníte vy i vaše rodina

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4331755  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.