Podpora Active Directory - Mladá Boleslav

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, Společnost, která svým zákazníkům nabízí ucelený koncept správy ICT infrastruktury a koncových zařízení – od auditu a poradenství, přes nasazení řešení a realizaci opatření, až po údržbu a servis, hledáme profesionála v oblasti IT Supportu se zkušenostmi s Active Directory.

Náplň práce

  • Vytváření dokumentace všech aplikací provozovaných u zákazníka. Jedná se hlavně o mapování oblastí aplikace vyžadující autentifikaci, autorizaci uživatelských/servisních účtů a čtení údajů o těchto účtech z různých zdrojů.

  • Integrace na ADFS

  • Integrace na M365

Profil kandidáta

Byl by fajn umět

  • Detailní znalost problematiky návrhu a správy Active Directory ve velkém firemním prostředí se zaměřením na migrační scénáře (přesun účtů, uživatelských stanic, serverů).

  • Schopnost analyzovat aplikace ve vztahu k AD (autentizace, autorizace) včetně návrhu jejich migrace do nového prostředí

  • Řešení problémů při samotné migraci

Nabízíme

Nabízíme

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí

  • Podporu v oblasti vzdělávání a certifikací

  • Prostor pro růst a zvyšování kompetencí

  • 5 týdnů dovolené, homeoffice a sick-days

  • Stravenková karta, MultiSport karta

  • Zajímavé externí i interní projekty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4331757  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.