Mzdová účetní v centru Prahy

Praha

Popis pozice

ManpowerGroup je společnost s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb a zároveň 15. největším zaměstnavatelem v ČR. Do našeho ryze českého týmu mzdových účetních, který sídlí v centru Prahy na Václavském náměstí, hledáme novou posilu, která nám pomůže se zpracováním mezd pro naše přidělené zaměstnance.

  • Zodpovědnost za vedení mzdové agendy přidělených klientů;

  • zpracování docházek agenturních pracovníků (s tím vám bude pomáhat tým specializovaný na docházky a mzdové podklady);

  • zpracování ročního zúčtování daní, ELDP, pracovních neschopností atd.;

  • zpracování exekucí a jiných srážek ze mzdy;

  • komunikace s institucemi (ZP, ČSSZ, FÚ, ÚP, soudy);

  • zpracování mezd v programu Helios Nephrite a docházek v programu PowerKey.

Profil kandidáta

  • Uvítáme, pokud máte zkušenost se samostatným zpracováním mezd, ale oceníme i nadšence, kteří v nedávné době absolvovali alespoň kurz mzdového účetnictví;

  • orientujete se v základech Zákoníku práce a další související legislativě, kterou jako mzdová účetní potřebujete znát;

  • zvládáte základní vzorce a funkce v Excelu;

  • chcete se ve svém oboru dále vzdělávat a rozšiřovat si obzory.

Nabízíme

  • Fixní mzdu s kvartálními bonusy;

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova až 2 dny v týdnu;

  • kanceláře v centru Prahy na Václavském náměstí s terasou ve dvoře;

  • možnost vzdělávání a případného kariérního růstu;

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti působící na českém trhu více než 3O let s přátelskou firemní kulturou;

  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvek na MultiSport kartu, narozeninový den, CSR den, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům a další;

  • smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti);

  • spolupráci na plný úvazek s nástupem co nejdříve.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Dostálková
ID: 4331760  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.