Seřizovač formovací linky - Náborový příspěvek až 20. 000 Kč

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost se seřizováním výrobních linek? Hledáte společnost, která má dlouholetou tradici? Pojďte pracovat k nám!

  • v budete obsluhovat a seřizovat automatickou formovací linku na slévárně

  • dohlédnete na chod celého zařízení i jednotlivých uzlů

  • povedete tým dvou lidí, kteří se podílejí na obsluze linky

  • práce na 3 směny

Profil kandidáta

  • vyučení v technickém oboru

  • praxe ve slévárenství nebo strojírenství výhodou

  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou (možnost dodělání)

Nabízíme

  • obědy za 30 Kč v areálu společnosti nebo chlazenou stravu za 20 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek 6 000 Kč ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění

  • výhodné telefonní tarify pro vás i vaše blízké

  • dotované ozdravné pobyty na Slovensku (např. týdenní dovolená pro dva za 800 Kč)

  • benefitní karta Edenred Benefits - možno využít na zdraví, sport i kulturu

  • odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu

  • zázemí firmy s dlouhou tradicí - již 70 let na trhu

  • dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti

  • firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví,...)

  • ubytování v areálu společnosti

  • náborový příspěvek až 20.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4331767  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.