Product Manager ICT - Praha

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, který vybudoval silnou skupinu společností v ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0 z České a Slovenské republiky, hledáme profesionála, který bude odpovědný za produktové portfolio v oblasti cloudových služeb, IT infrastruktury a digital workplace.

  • Odpovědnost zejména za tyto typy produktů: privátní a hybridní cloud, cloud-native platformy, device as a service apod.

  • Zavádění nových produktů a služeb pro firemní zákazníky – produktové specifikace, definice procesů, koordinace implementace (spolupráce s techniky, projektové řízení), testování, aktivity spojené s uvedením na trh.

  • Podpora obchodu a B2B prodeje – školení, prodejní argumenty, analýza trhu.

  • Komunikace s dodavateli, jejichž řešení a platformy jsou pro služby využívány.

  • Mapování a konsolidace produktového portfolia jednotlivých společností

  • Analýza trhu, konkurence a trendů.

Profil kandidáta

  • Zkušenost z oblasti produktového managementu či presales, ideálně v oblasti ICT, telekomunikací, případně jiných služeb poskytovaných na síti internet (např. hosting).

  • Zkušenosti s projektovým řízením.

  • Komunikační schopnosti (interní školení a prezentace).

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, home-office a další benefity

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí

  • Podporu v oblasti vzdělávání a certifikací

  • Prostor pro růst a zvyšování kompetencí

  • Zajímavé externí i interní projekty

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4332032  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.