Operátor výroby - nástup rovnou do kmene

Havraň, Česko

Popis pozice

Chcete být u rozvoje a růstu společnosti?

Hledáme kandidáty pro japonskou společnost s více jak 70-letou tradicí na pozici operátor výroby - montážní dělník.

V posledních letech zaznamenala výrazný růst, a to zejména v Evropě, kde má již několik závodů zabývající se zejména výrobou komponentů pro automobilový průmysl. Nově vybudovaný závod v ČR v průmyslové zóně Joseph II u Havraně na Mostecku vyrábí díly do automobilových aplikací lanek a systémů na ovládání oken.
Manuální práce ve stoje na montážní lince. Kompletace a kontrola výrobků ve stanoveném čase.

Udržování pořádku na pracovišti, dodržování 4S.

Profil kandidáta

  • nutnost zaslat ŽIVOTOPIS

  • minimálně základní vzdělání

  • manuální zručnost

  • spolehlivost

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • ochota pracovat v týmu

  • flexibilita

Nabízíme

Základní mzdu dle praxe a zkušeností - 24 541,- až 26 750,- (včetně bonusů - bonusy jsou vypláceny vždy v plné výši)

  • práce ve 2-směnném (R/O) později 3-směnném provozu (R/O/N)

  • stravenky v hodnotě 110Kč

  • 4 týdny dovolené - po odpracování 12 kalendářních měsíců 5. týden dovolené

  • unišeky na sport, zdraví a kulturu v celkové hodnotě 3.000Kč/rok

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 500Kč (po zkušební době)

  • příspěvek na dopravu 1.000Kč

  • jednou ročně vitamínový balíček

  • 2 dny zdravotního volna (sickdays) ročně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hana Jančárková
+420607006028
ID: 4332804  Datum zveřejnění: 18.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.