Vedoucí OPC a kvality, částečný home office

Praha

Popis pozice

Do silné, stabilní, mezinárodní leasingové společnosti, hledáme posilu na pozici Vedoucí OPC a kvality.

  • Zajištění, koordinace, řízení provozních rizik a kontrolního rámce společnosti.

  • Zodpovědnost za implementaci korporátních procedur.

  • Správa pravidelných kontrol, zajištění implementace kontrol do systémů, přidělení zodpovědným osobám.

  • Řízení a příprava na krizi, udržování aktivní dokumentace, prověřování správného nastavení.

  • Prevence podvodů, interních i externích. Zhodnocení procesů, vyšetřování v případě odhalení podvodu.

  • Zodpovědnost za rámec pro schvalování nových produktů a neobvyklých transakcí nebo aktivit.

  • Zpracování zpětné vazby od klientů, řidičů, dodavatelů.

  • Zpracování analýzy spokojenosti a stížností, registrovaných v systému a upozornění na případné odchylky nebo poklesy spokojenosti.

  • Pomoc s tvorbou akčních plánů.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oboru min. 3 roky

  • Orientace v podnikových procesech

  • Analytické schopnosti

  • Komunikační a organizační schopnosti

  • AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • HPP, na dobu neurčitou

  • Možnost občasné práce z domova

  • Moderní kanceláře přímo u metra

  • Tým nadšených profíků, přátelské prostředí

  • Jistotu, karierní růst, vzdělávání

  • Spoustu benefitů – 5 až 6 týdnů dovolené, 4 sick days, Multisportku, stravenky, připojištění atd.

  • Služební vozidlo pro soukromé účely

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Občerstvení na pracovišti

  • 50 000 – 80 000 Kč dle schopností

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4333160  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.