HR Manager

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro automotive společnost v okolí Mladé Boleslavi hledáme zkušeného nadšence pro HR s excelentními organizačními schopnostmi a chutí posunout současný HR tým vpřed.

Ideálním kandidátem je vedoucí HR nebo zkušený HR business partner z automotive společnosti, který má za sebou koordinaci aktivit HR oddělení vč. zpracování podkladů pro mzdy, práci s agenturami, náborů a vyzná se v budování brandu nebo by se v této oblasti chtěl rozvíjet.
Vaší náplní práce bude převážně vedení současného HR týmu, nábor, motivace a rozvíjení personálu. Jako správný lídr musíte jít příkladem a společně se svým týmem zajistit všechny personální požadavky a činnosti:

  • Nábor personálu

  • Náhrady a odměny

  • Plánování kariérního růstu

  • Reporting v Čj i Aj

  • Komunikace napříč závody i se zahraničím

  • Dohled na plnění předpisů a zákonů

  • Branding

  • Průzkumy a hodnocení

  • Spolupráce s externisty

Profil kandidáta

  • Zkušenost s recruitmentem a vedením HR oddělení ve výrobní společnosti (nejlépe automotive)

  • Výborná orientace v zákoníku práce České republiky a HR procesech

  • Chuť do práce, hodně energie a schopnost pracovat na více úkolech zároveň

  • Komunikativní angličtina pro denní užití (min. B2)

  • Zájem o marketing a branding

  • Znalost MS Office, znalost SAP Sucess Factors výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní a zodpovědnou práci ve stabilní a rychle rostoucí výrobní firmě

  • Strategickou pozici s možností seberealizace

  • Prostor pro inovace a rozvoj HR

  • Služební automobil

  • PC, notebook a telefon

  • Příspěvek na penzijní připojištění 3% ze mzdy

  • 13. plat

  • 25 dní dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4333471  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.