Projektový vedoucí - Junior / Senior - Cvikov

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro společnost tvořící zakázkové světelné a umělecké instalace posilujeme projektový tým a hledáme tak juniora nebo zkušeného projekťáka, který má stále ale chuť se zdokonalovat a společně se svým týmem vytvářet krásu a inspiraci a posílat jí do celého světa.

  • Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitorování a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření

  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu včetně cenové kalkulace

  • Řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu

  • Řízení projektové komunikace, podpora a motivace členů projektu k efektivnímu výkonu

  • Vedení a kontrola kompletní projektové dokumentace

  • Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu

  • Řízení změn projektu

  • Hlášení stavu realizace projektu směrem k projektovému týmu a navenek zadavateli projektu

Profil kandidáta

  • SŠ a nebo VŠ vzdělání ideálně technického směru

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Zkušenost s vedením projektů nebo ambice vést tým

  • Orientace ve výkresové dokumentaci a dwg výkresech

  • Znalost MS Office a Adobe

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v malé rodinné firmě

  • 5 týdnů dovolené

  • Home office

  • Pružná pracovní doba

  • Stravenky

  • Mobilní paušál i pro rodinu

  • Možnost cestování do zahraničí a spolupráce na mezinírodních projektech

  • Velký potenciál růstu v rámci firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4333734  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.