Specialista logistiky

Středočeský kraj

Popis pozice

Vaší náplní práce bude denní komunikace se zahraničními zákazníky a spolupráce s externími dodavateli logistických služeb. Budete připravovat nakládky, organizovat dopravu a kontrolovat přijaté odvolávky. Ve firmě nění místo pro sólisty, spolupráci mezi odděleními se nevyhnete. A zákazníci se stanou Vašimi kolegy, se kterými budete komunikovat každý den v češtině i angličtině. Firma používá program SAP, takže jestli jste se s programem už setkali, bude to pro Vás značná výhoda.

Profil kandidáta

Abyste byli vhodným kandidátem, je potřeba mít komunikativní anglický jazyk pro denní užití a nebát se mluvit. Zároveň požadujeme praxi z logistiky a nejlépe i vedení týmu. Pracovat budete v programu SAP, takže jeho znalost bude velkou výhodou a určitě se neobejdete bez pokročilé znalosti MS Excel.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme motivační ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností a představ, atraktivní práci pro mezinárodní společnost, pružnou pracovní dobu s jádrem 9-14h, stravenkovou kartu, příspěvek na Multisport kartu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění a pro lidi z okolí příspěvek až 2500,- měsíčně na dopravu.


NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4333739  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.