Manipulant ve výrobě - 1směnný provoz + náborový příspěvek

Zlínský kraj

Popis pozice

Nabídka práce v zcela nové hale, která se otevřela v průběhu května! Nová prostorná hala s novým vybavením!

  • Manipulant se stará o chod výroby na oddělení kompletace

  • Zajištění plynulého chodu výroby

  • Kompletářům doplňuje dílý do výroby

  • Převáží díly z jednotlivých stanovišť mezi sebou

Profil kandidáta

  • Min. vyučení v technickém oboru

  • Zkušenosti s řízením elektrického vozíku výhodou

  • Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost, dochvilnost a pečlivost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek ve výši 7000 Kč

  • Práce na jednosměnným provoze

  • Zázemí stabilní firmy s velkým množstvím přicházejících projektů a zakázek

  • Dovolená navíc za odpracovaný rok

  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/den

  • Profesní rozvoj a růst, pravidelné školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4333935  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.