Rozpočtář staveb

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, tradiční stavební společnost s férovým jednáním k zaměstnancům i klientům, hledám rozpočtáře pro stavby.

  • Výpočet spotřeby materiálu, výpočet položkového rozpočtu, vypracování rozpočtů staveb.

  • Výběr nejvhodnějších materiálů a výrobku pro stavební práce.

  • Stanovování jejich množství.

  • Kalkulace ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací.

  • Zpracování a příprava výstupů pro realizaci staveb.

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání (stavební směr).

  • Znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci.

  • Znalost práce s PC – balíček MS Office, CAD, RTS, KROS.

  • Přehled o cenách v oboru stavebnictví.

  • Výhodou znalost zpracování rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb.

  • Výhodou praxe v oboru.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní stavební společnosti.

  • Dobrý kolektiv.

  • Nástup ihned či dohodou.

  • Smlouva na dobu neurčitou.

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností.

  • Služební telefon a notebook.

  • Firemní stravování zdarma.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4334069  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.