Senior React Vývojář - Cloud platforma pro Location Intelligence

Práce z domu

Popis pozice

Jsme tým dvaceti lidí a tvoříme vlastní cloudovou platformu pro Location Intelligence. Naše platforma slouží zákazníkům od energetiky až po food delivery. Spousta práce už je za námi, ale ještě více před námi a potřebujeme tvoji pomoc.

Jedna se o první a jedinou platformu Location Insights na světě fungující na principech Business Intelligence. Produkt využívají desítky zákazníků zejména v ČR, ale hlavně ve středoevropském regionu, postupně pronikají do dalších států.
Projekt: vývoj cloudové platformy pro analýzu dat nad mapou a vytvářet interaktivní komponenty pro snadnou interpretaci velkého množství dat.

Co u nás budeš dělat?

  • vyvíjet cloudovou platformu pro analýzu dat nad mapou

  • vytvářet interaktivní komponenty pro snadnou interpretaci velkého množství dat (grafy, filtry, mapové vizualizace apod. - formuláře se u nás moc nenosí)

Profil kandidáta

  • znalost a ideálně komerční zkušenost s prací na React JS projektu

  • cit pro architekturu a komponentizaci JavaScriptového kódu

  • povědomí co je to Leaflet a zájem o vizualizace dat

  • HTML5 a LESS/SASS, Material Design

  • schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

Čekat u nás můžeš týmový agilní vývoj (scrum, code reviews), silnou mezitýmovou spolupráci, interní hackathony.

  • Práci na smysluplném projektu

  • Možností podílet se přímo na směrování naší platformy

  • Práce muže byt 100 % FULL REMOTE, ale k dispozici jsou kanceláře v Brně, Praze nebo Hradci Králové

  • Pracovní doba je flexibilní

  • Svůj čas si řídíš sám, tedy i napracované hodiny si můžeš vybrat jako volno, nebo to tak uděláš i dopředu, protože potřebuješ třeba 3 týdny na výlet do hor apod. Je však třeba, aby o tvé dovolené dopředu věděl tvůj team leader a tým, aby počítali s tím, že jim budeš chybět.

  • Stravenkový paušál

  • 3 dny sick days

  • Podporujeme tvé aktivity nejen směr do firmy, ale i za její “hranice”. Pokud bys chtěl podpořit svou prací nějakou neziskovku nebo posunout zajímavý projekt, který pomáhá např. lidem v tvé domovině, můžeš si na to vzít tři placené pracovní dny.

  • V office jako doma - jestli si chceš zvelebit své pracovní místo, můžeš si jej vyzdobit, náš office je dog friendly, k dispozici také káva a bufet zdarma

  • Baby friendly - myslíme i na naše kolegy rodiče, proto podporujeme práci spojenou s rodičovstvím a péčí o děti. Např. variabilní úvazky, výpomoci, práce při mateřské atd.

  • Sabbatical - Po roce práce si můžeš vzít měsíc volno a firma ti zaplatí zdravotní a sociální pojištění. Ale pamatuj, že nejen firma, ale i tvůj tým tě bude postrádat a je tedy třeba se na tom domluvit se svým teamleaderem.

  • Akciový program pro zaměstnance

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4334074  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.