Mid/Senior Python developer pro produkt užívaný miliony uživatelů

Praha

Popis pozice

U našeho klienta budete mít možnost podílet se na vývoji produktu, který v současnosti používají 3.miliony uživatelů ve dvou zemích. Zapojit se můžete i do tvorby architektury webových aplikací.

Budete se moc účastnit konferencí, třeba Full Stack Fest.

Fungovat můžete na IČO a pokud vám to vyhovuje, full-remote

V roli Python developera se můžete těšit na:

  • unikátní Green Field projekt spadající pod One Account tým (4. vývojáři mid-level, Scrum Master a Product Manager)

  • tým funguje v principu DevOps - sami si navrhnete, vyvinete a provozujete svoje systémy

  • příležitost změnit dosavadní fungování přihlašovacího systému, sjednocení uživatelské identity a zřízení přístupu ke všem službám napříč celou groupou

  • fokus na jednu ucelenou oblast

  • participaci návrhu architektury služeb webových aplikací

  • v případě zájmu přesah do FE

  • možnost určit si svůj core time a na čem budete pracovat

  • být součástí nejsilnějšího market-place v Evropě

  • používání angličtiny díky mezinárodnímu kontextu

Profil kandidáta

  • Mid - Seniorní zkušenosti s vývojem

  • Praktická zkušenost s návrhem architektury webových aplikací

  • Fokus na bezpečnost a soukromí uživatelů

  • AJ na komunikativní úrovni

Tech stack: Python, Kubernetes, znalost google platforem, DevOps záběr je plus, nice to have je React

Dále používáme - jen pro zajímavost: Gitlab CI/CD, Docker, Kubernetes, Prometheus, Grafana, Terraform, Nginx, Google Cloud Plaform

Nabízíme

  • Možnost podílet se na rozvoji produktu, který v současné době používá měsíčně tři miliony unikátních uživatelů ve dvou zemích.

  • Neformální kulturu a dobrý mindset.

  • Možnost se spoustu naučit z obrovského sdíleného know-how, které máme.

  • Podpora ve zdokonalování individuálních schopností, včetně účasti na školeních a konferencích, včetně těch prestižních či zahraničních, třeba Full Stack Fest.

  • Pořádání Hackatonů.

  • Fungování v tribech.

  • Volnou pracovní dobu s možností práce z domova, a spoustu dalších benefitů jako cafeterie, stravenkový paušál.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4334080  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.