VMware & Storage Administrátor

Práce z domu

Popis pozice

Lítáš hlavou v "oblacích"? Máš zkušenosti s virtualizací a správou technologií VMware a HPE? Nebojíš se vymýšlet nová řešení a jako správnému administrátorovi ti nechybí kreativní myšlení a drive? Pak čti dál, protože pro tebe máme novou příležitost.

Pro našeho klienta, jednoho ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet a služeb k jejich provozu, hledáme VMware & Storage Administrátora.

→ In our Tech Stack ←

VMware & products (ESXi, vCenter, vSAN, DRS, vMotion, vSphere), HPE products (BladeSystem, OneView a SSMC), OS Linux (RHEL, OEL nebo Ubuntu)

  • Správa a administrace prostředí VMware řízeného dvěma linkovanými vCenter appliance

  • Licencování a upgrade VMware produktů

  • Patching souvisejících technologií HPE

  • HW/SW instalace serverových technologií

  • Proaktivní spolupráce s vendory HW, poptávka konfigurace nových serverů a diskových polí

Profil kandidáta

  • Expertíza v designu a administraci VMware vSphere pro více datacenter

  • Znalost sizingu, designu a administrace Disk Storages a Blade Chassis

  • Zkušenost s monitoringem a troubleshootingem VMware + Drivery + HW + Storages + SAN

  • Zkušenost s FC protokolem, statickým IPv4 síťováním, VLANy

  • Schopnost instalace a základní správy OS Linux

NICE TO HAVE

  • Zkušenost s designem serverových místností a racků

  • Zkušenost se Stretched Clustery a Active/Standby architekturou.

  • Zkušenost se zabezpečením dle PCI/DSS

  • Znalost automatizace VMware vSphere/Storages /Chassis

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Možnost home office

  • Pružná pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • Benefit Plus balíček v hodnotě 6000,- Kč/rok

  • Penzijní připojištění a životní pojištění

  • Místo pracoviště v Praze, metro A - Strašnická

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4334714  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.