Mistr ve výrobě

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro automotive výrobu v Solnici hledám zkušeného kandidáta na pozici Mistra!

Pokud máte zkušenosti s vedením lidí a výrobního úseku a nevadí Vám 18 směnný režim, dejte mi o sobě vědět!

Náplň práce:

  • vedení směny na svěřeném úseku

  • zlepšování výrobních procesů, dohled nad kvalitou

  • zodpovědnost za odvedenou práci na směně

  • dohled nad efektivitou a produktivitou výroby

  • zpracování reportů, výstupů atd.

  • administrativa spojená s vedením lidí (docházky, mzdy, školení atd.)

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenosti s vedením lidí ve výrobě

  • práce na PC

  • řp. B

  • ochota pracovat v 18 směnném režimu (rozpis na rok dopředu)

  • odolnost vůči stresu

  • samostatnost a dobré vůdčí schopnosti

Nabízíme

  • stabilní práci s dobrým ohodnocením

  • další odměny ke mzdě

  • příspěvky na rekreaci

  • příspěvek na penzijko

  • stravenkovou kartu a závodní stravování

Pokud Vás nabídka zajímá, budu se těšit na Váš životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4334995  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.