Account manager (fixní plat 50 - 55.000 + bonusy)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost obchodující s technickou komoditou pro stavebnictví a energetiku, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici

ACCOUNT MANAGER
• péče o stávající klienty
• zpracování podkladů pro výběrová řízení
• tvorba obchodních nabídek
• spolupráce na vývoji nových typů produktů
• spolupráce s marketingem a back office oddělením

Profil kandidáta

• SŠ/VŠ vzdělání (technický obor / elektro výhodou)
• znalost angličtiny min. na mírně-pokročilé úrovni
• 5 let zkušeností v oblasti technického prodeje (výroba, technická komodita velkou výhodou)
• samostatnost, flexibilita a ochota
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• atraktivní platové ohodnocení - fixní plat 50 - 55.000 + kvartální bonusy
• zázemí úspěšné nadnárodní výrobní společnosti
• rozmanitou práci v oblasti technického prodeje
• firemní benefity (např. dotované stravování, flexibilní pracovní doba, ale také 5 týdnů dovolené)
• služební automobil i k soukromým účelům
• lokalita - ČR
• pracovní smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4335153  Datum zveřejnění: 21.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.