Obchodně projektový manažer

Praha

Popis pozice

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou, která se zabývá výrobou moderního nábytku, má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců?

Tato pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenost s akvizicemi, projektovým řízením a jsou aktivními řidiči. Vašimi zákazníky budou společnosti, které chtějí vybavit či rekonstruovat komerční prostory – kanceláře, prodejny či recepce. 80% pracovní doby se budete pohybovat v terénu u zákazníků. Veškeré administrativní podklady pro Vás bude zpracovávat back office. Na zakázkách budete úzce spolupracovat s projektovým manažerem.

Odměnou Vám bude fixní mzda, roční bonus ve výši až 6 měsíčních mezd a mnoho benefitů. Moderní kanceláře v Praze. Nástup možný ihned či dohodou.

  • vyhledávání nových zákazníků, kteří mají zájem si vybavit či zrekonstruovat své kanceláře, recepce či prodejny (B2B)

  • příprava cenových nabídek a kalkulací

  • pravidelná komunikace se zákazníkem během realizace zakázky (obchodník funguje jako mezičlánek mezi projektovými manažery a klientem)

  • dohlížení na realizaci zakázky a kontrola termínů

  • spolupráce s firemním právníkem při přípravě smluv

  • řešení nezaplacených faktur za realizované projekty

  • reporting obchodnímu řediteli

  • týmová spolupráce na zakázkách s projektovým manažerem a obchodním asistentem

Profil kandidáta

  • zkušenosti s akvizicemi i projektovým řízením

  • reprezentativní vystupování, výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • aktivní řidič/ka

  • velkou výhodou Vám budou kontakty na architekty či stavební úřady

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 45 000 – 60 000 Kč

  • roční bonus ve výši až 6měsíčních mezd na základě splnění výsledků společnosti

  • mimořádné bonusy za vysoké nasazení

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • mobil, notebook a automobil

  • stravenky

  • výborné obědy ve firemní kantýně

  • Multisport karta

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze nacházející se přímo nad showroomem společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4335297  Datum zveřejnění: 22.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.