Nastartujte svoji kariéru ve stavebnictví

Praha

Popis pozice

Rodinná společnost s přátelským pracovním prostředím působící v oblasti dřevostaveb, hledá do svého skvělého týmu parťáka na pozici přípraváře staveb. Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy stavebních středních i vysokých škol, ale i pro kandidáty s praxí v oboru. Pracoviště v okrese Praha – západ.

Odměnou Vám bude fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem, kvartální bonusy dle výsledků oddělení, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, ale především práce v přátelském kolektivu v perspektivní společnosti působící na trhu více než 50 let.

  • obchodní a stavební příprava zakázek

  • organizace výběrových řízení na dodavatele stavebních prací

  • komunikace a jednání se subdodavateli

  • vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek

  • výběr vhodných materiálů

  • administrativní činnost týkající se chodu oddělení

  • vypracování kalkulací a cenových nabídek

  • podpora obchodu

Profil kandidáta

  • vzdělání stavebního směru

  • orientace v projektové dokumentaci a technických normách

  • znalost programu AutoCAD a Excel

Nabízíme

  • stabilní mezinárodní společnost

  • zajímavou a všestrannou práci

  • prémie

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • služební telefon

  • profesní růst

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4335495  Datum zveřejnění: 23.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.