Správce aplikací s angličtinou B1 - 3 dny v týdnu home office

Středočeský kraj

Popis pozice

Nabízíme volné pracovní místo ve společnosti, která působí na českém trhu již 24 let.

Hledáme kreativního člověka, který bude poskytovat IT aplikační podporu na úrovni L2 a bude se podílet v rámci Service Transition na rozvoji podnikových aplikací.

Dosah společnosti sahá až za hranice České republiky, proto znalost anglického jazyka, slovem i písmem, je pro nás jedno z hlavních kritérií při výběrovém řízení.

  • Zpracování a úprava dat, následné propojení do mobilních aplikací,

  • komunikace s oddělením interního vývoje,

  • aplikační podpora L2,

  • práce s operačním systémem Android, iOS,

Profil kandidáta

  • znalost nástrojů ITSM a ITIL (tj. Service Now, JIRA, Service Transition a další),

  • anglický jazyk úroveň B1 slovem i písmem,

  • zkušenosti v rámci IT Support nebo IT Service Delivery,

  • znalost databáze SQL - příprava dat k efektivnímu vyřešení problému,

Nabízíme

  • 3 dny práce z domova a 2 dny v pražské kanceláři,

  • možnost přizpůsobit si začátek a konec pracovní doby,

  • příplatek za pohotovost,

  • dovolenou 28 dní,

  • Sick Days,

  • stravenky,

  • čaj a kávu na pracovišti,

  • 2 dny volna na účast na dobrovolnických aktivitách.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4335947  Datum zveřejnění: 23.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.